Şişli’de Günlük Kiralık Daireler

 In Blog

Günlük daire kiralama konusunda 10 yıllık tecrübemiz ile sizlere her geçen gün daha iyi hizmet vermeye devam ediyoruz. Uzun yıllardır yaptığımız daire kiralama işi ile binlerce farklı kişi evlerimizde konuk ettik. Bu da bize günlük ev kiralayan insanların ne istediğini anlamamıza oldukça büyük katkı sağladı. Bizde Şişli günlük ev kapsamında bünyemizde yer alan daireleri bu doğrultuda hazırlıyoruz. İstanbul içinden veya dışından olun, ister iş seyahatine ister gezmeye gelin evlerimizde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanım mevcuttur. Şişli günlük kiralık daire arasından 1+1, 2+1 ya da 3+1 konut tiplerinden istediğinizi seçerek gönül rahatlığı ile daireleri kiralayabilirsiniz. Evlerimizde sınırsız wifi, geniş bir mutfak, banyo, mini bar, klima, ortopedik çift kişilik yatak, konforlu koltuk takımı ve yemek masası gibi eşyaların tümü bulunmaktadır. Bunların dışında kişisel eşyalardan nevresim, çarşaf, yastık kılıfı, havlu gibi ürünler de hazır olarak evlerde bulunmaktadır. Bunlar dışında özel arabası ile gelenler için kapalı otoparkımız da mevcut.

Şişli Günlük Kiralık Daire

Yukarıda saydığımız tüm bu fırsatlara sahip olmak için oldukça büyük miktarlar ödemenize gerek yok. Dairelerimizi günlük, haftalık ve aylık olarak kiralayabilirsiniz. Ödeme konusunda ise farklı alternatiflerimiz mevcut. Kredi kartı ile ödeme, banka havalesi ya da nakit ödeme yöntemlerinden size uygun olan bir tanesi seçerek kolayca ücreti ödeyebilirsiniz.

Tam bir otel odası konforunda dizayn ettiğimiz dairelerde evinizde olmanın rahatlığını da yaşarsınız. Üstelik tüm bunları yaparken büyük meblağlar ödemeniz de gerekmiyor. Misafirlerimizin mutlu olması bizim için öncelikli hedef olduğundan, tüm bu saydığımız fırsatlara çok uygun fiyat ile sahip olabilirsiniz. Bunun için zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçin ve günlük kiralık daire ihtiyacınızı uygun fiyata bulmanın tadını çıkarın.

Recent Posts

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search