Şişli’de Günlük Ev

 In Blog

Yüksek konforlu ve kaliteli daireleri hizmete sunuyoruz. Uzun yıllardır bulunduğumuz günlük ev kiralama sektöründe, tecrübemiz ile sizlerin ihtiyaçlarına göre evlerimizi dizayn ediyoruz. Bizden ev kiralayan binlerce konuğumuz, yeniden günlük kiralık eve ihtiyaç duyduğunda ilk olarak yine bize başvurması kalitemizin göstergesi olduğunu biliyoruz. Her geçen büyüyen portföyümüz ile daha çok kişiye ulaşmayı hedefliyoruz.

Şişli günlük ev kapsamında 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipindeki dairelerden ihtiyacınıza göre istediğinizi uygun fiyata kiralayabilirsiniz. Evlerimiz son derece lüks ve konforludur. Bu nedenle bir otelin konforunu yaşarken, aynı zamanda evinizdeki rahatlığı da bu dairelerde yaşayabilirsiniz. İster şehir dışından gelin, isterseniz İstanbul içinden daire kiralayın her türlü ihtiyacınızı karşılayacak evleri kullanıma sunuyoruz. Evlerimizde mini bar, buzdolabı, mutfak, banyo, terlik, çarşaf, konforlu koltuk takımı ve çift kişilik ortopedik yatak bulunmaktadır. Evin dışında ise aracı ile gelenler için bir kapalı otoparkımız da mevcut.

Şişli’de Günlük Kiralık Daire

Şişli günlük kiralık ev piyasasında 10 yıldır hizmet veriyoruz. Bunca yılın verdiği tecrübe ile sizlerin ne istediğini biliyor ve ona göre evleri hazırlıyoruz. Konaklama süreniz gelene kadar, evi özenle temizliyoruz. Özel temizlik ekibimiz ile tüm odaları, banyo ve mutfağı hijyenik hale getirip, daireleri o şekilde teslim ediyoruz. Güvenle ile kalabileceğiniz evlerimizde kişisel eşyalardan çarşaf, havlu, nevresim ve yatak örtülerinin hepsi değişir. Hizmetlerimiz ise bununla sınırlı değil. Özel gün kutlamak için günübirlik ev kiralamak isteyenler için doğru adres yine burası. Kutlamaya göre evi özele hazırlayarak size teslim ederiz. Siz de hiç uğraşmadan dairenize gelir ve sadece kutlama yaparsınız.

Recent Posts

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search