Şişli Günlük Daireler

 In Blog

Günlük kiralık ev arayan ancak hala aradığı şartlarda bir daire bulamanlar yazının devamında kendilerine uygun, günübirlik kiralık bir daire bulabilecekler. Şirketimiz bünyesinde bulunan Şişli günlük kiralık daireler, her kişinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmıştır. İstanbul içinde günlük kiralık daire ihtiyacı olanlar ya da şehir dışından iş seyahatine gelenler de tüm ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli olan eşyaları evlerimizde bulabilirler. Burada 10 yılı aşkındır piyasada bulunmamızın etkisinin büyük olduğunu söyleyebiliriz. Şu ana dek binler misafiri konuk ettik. Bu neden günlük ev kiralayan insanların neye ihtiyaç duyduğunu ve ne istediği iyi biliyoruz. Dairelerimizi de bu yönde hazırlıyoruz. Yüksek kaliteli eşyalar ile dizayn ettiğimiz evlerimizde, otel odası konforunu yaşarsınız. Bununla birlikte kendi evinizdeymiş gibi rahat hissedersiniz. Şimdiye kadar ağırladığımız konuların olumlu yorumları bu dediklerimizi doğrular niteliktedir. Siz de bu deneyimi ve rahatlığı yaşamak isterseniz bizimle iletişime geçmek için zaman kaybetmeyin.

Şişli Günlük Kiralık Ev

Şişli günlük kiralık ev seçeneklerinden 1+1, 2+1 ya da 3+1 dairelerden istediğinizi uygun fiyata kiralayabilirsiniz. Evlerde sınırsız wifi, konforlu koltuk takımları, yemek masası, mutfak, banyo, ortopedik çift kişilik yatak, klima gibi rahat etmenizi sağlayacak eşyaların tümü bulunmaktadır. Bunlar dışında araba ile gelenler için bir de kapalı otoparkımız mevcuttur.

Sizin için de olduğu gibi bizim için de temizlik çok önemlidir. Dairelerimizi her konaklamadan sonra özenle temizler ve hijyenik hale getiririz. Özel temizlik ekibimiz ile sizin konaklama süreniz gelene kadar baştan aşağıya tüm daireyi titizlikle hazır hale sokarız. Bunlar dışında kişisel eşyalardan havlu, çarşaf, nevresim takımı, yastık kılıfı, yatak örtüsü ve yorgan gibi eşyaların tümünü değiştiririz.

Recent Posts

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search