Mecidiyeköy’de Cevahir AVM Civarı Günlük Kiralık Evler

 In Blog

Günlük kiralık daire arayanlar için Mecidiyeköy günlük kiralık evler hem fiyatı hem de kalitesi ile tercih edilmesi gereken ilk daireler arasında yer alır. Şimdiye dek binlerce misafiri ağırlamanın verdiği tecrübe ile sizlerin ne istediğini çok iyi biliyor ve dairelerimizi ona göre hazırlıyoruz. İster şehir dışından gezi için gelin, ister iş seyahati veya şehir içi konaklama nedeni ile ev tutun, bu sürede ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi eksiksiz temin ediyoruz. Evlerimizi kiralayanları müşteri olarak değil misafir olarak görüyoruz. Bu sayede otel konforunu yaşarken, evinizdeymiş gibi rahat olma hissini yaşıyorsunuz.  Mecidiyeköy günlük kiralık daire seçenekleri arasından ihtiyacınıza göre 1+1, 2+1 ya da 3+1 konut tiplerinden dilediğinizi uygun fiyata kiralayarak şirketimiz ile tanışın. Daha sonrasında yine günübirlik ev kiralama ihtiyacı duyarsanız tekrardan bizi seçmek için fazla düşünmeyeceksiniz.

Mecidiyeköy Günlük Ev

Günlük kiralık daire kiralamak istiyorsunuz ancak bir türlü istediğiniz daireyi bulamadınız mı? Bulduğunuz daireler çok mu pahalı? O halde bizimle tanışmak için fazla zaman kaybetmeyin. Evlerimiz bir otel odasının konforunu yaşatırken, kendinizi evinizdeymiş gibi rahat etmenizi sağlar. Dairelerimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak biçimde düzenlenir. Evlerde sınırsız wifi, geniş bir mutfak, banyo, mini bar, ortopedik çift kişilik yatak, konforlu koltuk takımı ve yemek masası gibi bir dairede olması gereken her şey bulunmaktadır. Evin dışında ise arabası ile gelecekler olanlar için kapalı otopark da yer almaktadır.

Dikkat ettiğimiz en önemli noktalardan biri de temizliktir. Hijyen sizin için olduğu kadar bizim için de olmazsa olmazdır. Bu nedenle konaklama vaktiniz gelene kadar daire baştan aşağıya özenle temizlenir. Nevresim, havlu, çarşaf, yatak örtüsü gibi eşyaların tümü değiştirilir.

Recent Posts

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search